DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Tai – dienos stovykla. Ji vyks darbo dienomis nuo 8 iki 17:00. Vaikai nakvoti neliks.
Stovykla truks 5 darbo dienas – nuo pirmadienio iki penktadienio.
Į stovyklos kainą įskaičiuoti vieni karšti pietūs bei užkandžiai su gaiviaisiais gėrimais.
Atsinešti nereikia, nebent jūsų vaikas labai nori. Vaikams bus pateikiami du užkandžiai ir gaivieji gėrimai per pertraukėles, taip pat karšti pietūs. Jei vis dėl to nuspręsite įdėti vaikui maisto/gėrimų – turite būti užtikrinti, kad jie atitinka LRS higienos normas ir nėra greitai gendantys.
Grupėse bus ne daugiau nei 12 vaikų.
Garantuojame vieną mokytoja dirbantį su 8 vaikais. Tai geriausias santykis edukacinėse stovyklose Lietuvoje.
Ne, visa stovyklai reikiama įranga bus pateikta.
Ne, tarp konstravimo ir problemų sprendimo vaikai bus vedami į lauką atlikti mankštos bei judesio žaidimų.
Taip, galite atvykti iki 17:30. Vaikai niekada nepaliekami vieni patys. Jei nutinka situacija, kad stipriai vėluosite – skubiai informuokite administraciją arba jūsų vaiko stovyklos mokytoją.
Nedelsiant informuokite atsakingą už stovyklą asmenį. Jei turite ligos lapelį jūs galite arba susigrąžinti pinigus už stovyklą arba pasirinkti kitą artimiausią jums tinkamą datą.
Pranešus apie negalėjimą dalyvauti (grupės vadovui telefonu arba paštu) stovykloje prieš 10 kalendorinių dienų iki jos pradžios, mokestis už Stovyklą gali būti grąžinamas, parašius prašymą per Robotikos akademijos vidinę sistemą ir nurodant priežastį. Klientas šiuo atveju gali neatsiimti pinigų ir pasirinkti apmokėjimą už būrelį. Jei apie neatvykimą į Stovyklą yra pranešama vėliau, 30% mokesčio sumos nėra grąžinama ar perkeliama į kitą pamainą, kadangi Klientas supranta, jog ši suma yra skirta padengti iš anksto užsakomoms paslaugoms. Likusi suma grąžinama parašius prašymą per Robotikos akademijos vidinę sistemą. Nepranešus apie neatvykimą į Stovyklą, pinigai už pamainą nėra grąžinami.
Taip, nuolaidos yra taikomos. Sąlygas skaitykite skiltyje „Nuolaidos“.