Kaip įsigyti Robotikos Akademijos vasaros stovyklą? 

Kaip atlikti registraciją į stovyklą?

Norėdami įsigyti stovyklą, spauskite mygtuką registruotis:
Registracijos mygtukasRegistracijos mygtukas
Tuomet būsite nukreipti į savo miesto pasirinkimą:
Registracijos langas prašantis pasirinkti miestąRegistracijos langas prašantis pasirinkti miestą
Pasirinkę miestą turėsite pasirinkti stovylos tipą. Ne visi stovyklų tipai vyksta visuose miestuose, tad galite nematyti kai kurių pasirinkimo variantų.
Registracijos langas prašantis pasirinkti tipąRegistracijos langas prašantis pasirinkti tipą
Pasirinkę stovyklos tipą – galėsite pasirinkti vaiko amžių.
Registracijos langas prašantis pasirinkti amžiųRegistracijos langas prašantis pasirinkti amžių
Pasirinkę amžių galėsite pasirinkti Jums tinkamą pamainą. Iš karto matysite datą (1), kada vyks stovykla, stovyklos tipą (2), adresą (3), amžiaus grupę (4), kainą (5), laisvų vietų skaičių (6). Pasirinkę pamainą paspauskite mygtuką „Registruotis“(7).
Registracijos langas prašantis pasirinkti stovyklos grupęRegistracijos langas prašantis pasirinkti stovyklos grupę
Paspaudus registracijos mygtuką, atsiras lentelė, kurioje turite užpildyti vaiko duomenis ir paspausti „Registruotis“:
Registracijos langas prašantis suvesti vaiko duomenis
Paspaudę registruotis būsite nukreipti į krepšelį, kuriame matysite savo užsakymą. Jei turite nuolaidos kodą – jį įveskite šiame etape (1) ir spauskit mygtuką „Pritaikyti“ (2). Tuomet Jūsų krepšelio suma bus perskaičiuota. Jei krepšelio užsakymas ir suma teisinga – spauskite „Apmokėti“. Jei norite pridėti kitą vaiką – spauskite mygtuką „Registruoti kitą vaiką“ (3). Jei krepšelyje yra neteisingi vaiko duomenys – spauskite ikoną su pieštuku (4) ir būsite grąžinti į duomenų suvedimo ir koreagavimo langą. Jei norite panaikinti užsakymą iš krepšelio (nes galbūt įsidėjote dvi stovyklas ir norite vienos atsisakyti) – spauskite šiukšlių dėžės ikonėlę (5).
Registracijos krepšelisRegistracijos krepšelis
Paspaudus apmokėti būsite nukreipti į langą, kuriame galite prisijungti su savo robotikos būrelio duomenimis (1) arba susikurti naują paskyrą (2).
Jei Jūsų vaikas lankė Robotikos Akademijos būrelį ar stovyklą praėjusį sezoną – naudokite tuos pačius prisijungimo duomenis. Jūsų el. p. adresas ir slaptažodis yra tokie patys, suveskit juos ir spauskite prisijungti (3). Jei neatsimenate slaptažodžio galite gauti priminimą – spauskite „Užmiršote slaptažodį“ (4). Jei esate naujas klientas ir pirmą kartą užsisakyti Robotikos Akademijos paslaugas – Jums reikia susikurti paskyrą (2). Suveskite reikiamus duomenis, įsitikinkite, kad el. pašto adresas nurodytas teisingai, nes į jį gausite savo užsakymo informaciją ir kitus svarbius priminimus apie Jūsų pamainą. Susipažinkite su Robotikos Akademijos privatumo politika ir spauskite „Registruotis“ (7).
Prisijungimo langasPrisijungimo langas

Tuomet būsite nukreipti į kitą langą, kuriame patvirtinsite užsakovo duomenis: vardą ir pavardę, el. p. adresą, kuriuo norite gauti sąskaitą ir priminimą apie stovyklą, telefono numerį, kuriuo galėtume susisiekti stovyklos metu. Taip pat čia galite užsisakyti naujienas apie nemokmus renginius, nuolaidas, išankstinę registraciją į būrelius. Šone (1) matysite savo užsakymo informaciją. Jei pamiršote įvesti nuolaidos kodą ankstesniame žingsnyje – tai galite padaryti čia.

Toliau pasirinkite valstybę, iš kurios norite daryti apmokėjimą, bei apmokėjimo būdą. Informuojame, kad Luminor Nordea klientai savo paskyros pasirinkimą įprastai matos 9-18 val., o banko ne darbo metu atsiskaityti iš šio banko gali nepavykti.

Jūs taip pat galite rinktis apmokėjimą grynaisiais pinigais per Lietuvos pašto, Maximos, Perlo, Lietuvos spaudos ir Narvesen kasas. Tokiu atveju atsispaudinkite mokėjimo nurodymą ir apmokėkite Jums patogiame taške per 24 valandas. Negavę apmokėjimo per 48 valandas – jūsų užsakymą anuliuosime.

Norėdami įsigyti stovyklą lizingu – rinkitės ikoną su jums tinkamu šios paslaugos teikėju ir vadovaukitės tolimesniais lizingo suteikimo nurodymais.

Jūs taip pat galite rinktis apmokėjimą eletroniniais pinigais per MoQ arba Paysera sistemas.

Pasirinkę apmokėjimo būdą spauskite „Apmokėti“(2) ir būsite nukreipti į Payseros sugeneruotą mokėjimo langą su jūsų pasirinktu apmokėjimo būdu.

Jei užsakymo informacija neteisinga ir norite ją pakoreguoti – galite spausti mygtuką „Grįžti į krepšelį“ (3) ir būsite nukreipti į užsakymo koregavimą.

Apmokėjimo langas
Po sėkmingo stovyklos apmokėjimo būsite nukreipti į „Ačiū“ langą.
Registracijos pabaigaRegistracijos pabaiga
Viskas! Jūsų vaikas sėkmingai registruotas. Lauksime stovykloje!
VšĮ „Robotikos akademija“ | J. Jasinskio 16F, Vilnius, LT-01112 | info@robotikosakademija.lt | Įmonės kodas: 303015010