2019 sezono Stovyklų naujienlaiškis!

Kiekviena mergaitė yra kūrėja. Tą sieksime įrodyti stovyklos metu. Išskirtinai mergaitėms paruošta programa į visumą sujungs technologijas, draugystę, socialinius įgūdžius ir programavimo pagrindus. Dideles idėjas įgyvendinsime kartu su mergaitėms gerai pažįstamomis herojėmis ir spalvingomis bei išmaniomis detalėmis. Nesvarbu ar jūsų mergaitė jau bandė robotiką, o gal yra rožinių fėjų fanė - Robotikos akademijos stovykla įkvėps kurti ir išrasti. Naujų draugių apsuptyje padedant mokytojomis kiekviena mergaitė atras savo techninės kūrybos pusę, kuri atskleis naujų įgūdžių pasaulį. 

Penkios įspūdžių pilnos dienos, penki kūrybingi projektai. Jaunoji kūrėja kasdien atras savo geriausias savybes naujų draugių apsuptyje. Stovyklos užduotys skirtos sujungti smalsumą, techninę kūrybą ir padėti mergaitėms atrasti save technologijose.
Registracija

Esminė informacija

 • Dienos stovykla
 • Trukmė 5 darbo dienos
 • Darbo laikas 8:00 – 17:00 val.
 • Viena amžiaus grupė: 7-10 m.
 • Individualus robotas ir kompiuteris kiekvienai stovyklautojai
 • Edukacijos: išvykos arba svečiai
 • Maitinimas: pietūs, užkandžiai, gaivieji gėrimai
 • Laisvalaikis: pramogos gryname lauke, judesio žaidimai
 • Personalizuota vaiko pasiekimų ataskaita
 • Rankdarbiai ir kūrybinės užduotys mergaitėms
 • Diferencijuotas užduočių lygis pagal vaiko žinių lygį
Image
Image

Planšetiniai kompiuteriai

Image

LEGO Friends

Image

WEDO 2.0 rinkiniai

Kodėl rausva nėra blogai?

Kol tėvų bendruomenės ir psichologai diskutuoja apie lyčiai neutralius žaislus, vaikams svarbiausia - žaisti. Tyrimai rodo, kad mergaitės, kurios vaikystėje turėjo galimybę konstruoti su LEGO, vyresniame amžiuje geriau skaičiuoja, joms geriau sekasi tikslieji mokslai, jos turi geresnį erdvinį suvokimą. Tad LEGO nauda akivaizdi.

Kviečiame tėvus žvelgti į šią ugdymo priemonę palankiai - jei viskas, ko reikia, kad Jūsų jaunoji išradėja imtų kurti yra papildomos rausvos detalės - tai yra gerai. Juk dažnai dalykai, kurie atrodo kitokie, nauji, yra neišbandyti ir gal skirti ne mums - baugina. Padrasinta draugiškų mokytojų, pabandžiusi kurti su išskirtinai mergaitiškais rinkiniais prijungdama juos prie lyčiai neutralių LEGO Education WeDo 2.0 robotų rinkinių, Jūsų jaunoji išradėja atras techninės kūrybos pažinimo džiaugsmą. 

Robotikos Akademijos statistika

Image

10 000 + įkvėptų kurti vaikų

Didžiuojamės, kad per penkerius veiklos metus daugiau nei 10000 vaikų įkvėpėme kurti. Pas mus mokęsi vaikai turi platesnį pasaulio suvokimą.

Image

Daugiau nei 200 mokytojų tinklas

Visi mokytojai jau įgiję aukštąjį išsilavinimą arba yra paskutiniųjų kursų studentai. Jauni, draugiški, technologiškai pažengę mokytojai vaikams sukuria saugią ir motyvuojančią aplinką.

Image
60000

Dešimtys tūkstančių jau sukonstruotų robotų

Kai robotai tveriami kasdien – galime džiaugtis idėjomis ir vaikų išmone. Kiekvienas kūrynys unikalus, kiekviena parašyta programa svarbi. Su kiekvienu robotu sukurta ir tūkstančiai kodo eilučių.

Image

Sukurta daugiau nei 700 akademinių valandų unikalaus turinio

Nuo 2017 m. ypatingai patobulinome mokymo programą, priderinome ją prie formalaus ugdymo programos, todėl dabar vaikai gali užtvirtinti mokykloje ar darželyje įgytas žinias neformaliajame švietime.

Image

Jau daugiau nei 3000 stovyklautojų

Per penkerius veiklos metus leidome vasaras ugdydami daugiau nei 3000 išraėjų. Džiaugiamės, kad prisidėjome prie vasaros nuotykių, naujų draugų atsiradimo bei smagaus ir naudingo laisvalaikio.

Image

Mus rekomenduoja 98,9% mūsų klientų

Didžiuojamės, kad nuolat tobulindami sistemą, greičiau, efektyviau atsakydami laiškus pelname savo klientų rekomendacijas. Esame dėkingi visiems, kurie padeda tobulėti.

Foto galerija

Registracija

Kontaktai

Kaunas

Centrinis biuras
VDU 360 Gedimino g. 44,
LT-44240 Kaunas
kaunas@robotikosakademija.lt
+370 (602) 26 414
I - V 9:00 - 18:00
Image
Image
Image
VšĮ „Robotikos akademija“ | J. Jasinskio 16F, LT-01112 Vilnius | info@robotikosakademija.lt | Įmonės kodas: 303015010
© 2018 Visos teisės saugomos įstatymų.