Robotikos Akademija

Dažniausiai užduodami klausimai

 

 • Ar programa kartosis, jeigu lankėme tokiu pačiu pavadinimu stovyklą anksčiau?

  Priklausomai nuo amžiaus grupių galime pasiūlyti po 2-4 stovyklų temas. Stovyklų programos yra atnaujinamos, bet pagrindinė istorija išlieka tokia pati

 • Ką vaikai veiks Penkių žaidimų visatų stovykloje?

  Šios stovyklos tikslas nėra žaisti žaidimus, šios stovyklos tikslas - išmokyti vaikus skaidyti bei grupuoti problemas, siekti tobulėti, priimti teisingus sprendimus, panaudoti visas gyvenimo situacijas kiek įmanoma palankiau, suburti komandą ir atrasti savo rolę joje. Penkių žaidimų visatų stovykloje vaikai mokysis iš jų mėgiamų žaidimų ir ugdys savo socialines ir emocines kompetencijas. Žinoma, kurs robotus pagal dienos temą, programuos. Žaidimui bus skiriama iki 1,5 val. per dieną mokytojo kontroliuojamoje aplinkoje, siekiant išsiaiškinti žaidimo mechaniką, kaip jis sukurtas, kokie apribojimai. Tuo pačiu žaidimų esmę imsime taikyti gyvenime.

 • Ar vaikui prieš stovyklą reikės testuotis?

  Vadovausimės Vyriausybės priimta tvarka, jeigu gausime informaciją, kad reikalinga vaikams prieš atvykstant testuotis, informuosime Jus el. paštu.
  Stovyklos dalyvavimo metu, pasireiškus Covid-19 požymiams, privaloma apie simptomus pranešti miesto administracijai.

 • Ką vaikai veiks Penkių įpročių stovykloje?

  Įpročiai, kuriuos įdiegus įmanoma tapti net ir kosmonautais! Per 5 stovyklos dienas susipažinsime su 5 naudingais gyvenimo gerinimo įpročiais, kuriuos vaikas parsineš namo ir toliau skatinant galės įvaldyti visam gyvenimui. Norime, kad tėveliai ir vaikai pajustų gerų įpročių teikiamą naudą ir tai, kaip svarbu juos įdiegti kuo anksčiau.

  Kasdien skirsime dėmesį naujo įpročio įvedimui ir lavinimui: 

  1. Laiko valdymas - planuoju savo laiką
  2. Meilė mokymuisi - ieškau patinkančio mokymosi būdo
  3. Sportas - aktyviai leidžiu laiką
  4. Meditacija - mokausi susikaupti ir atsipalaiduoti
  5. Kūrybiškumas - nebijau būti kitoks
 • Ką vaikai veiks Programavimo ir žaidimų stovykloje?

  Didžiausia mūsų naujiena - sustiprintas programavimas. Šioje stovykloje daugiausiai dėmesio skirsime būtent programavimui bei interaktyvioms užduotims. Stovyklos metu vaikai turės galimybę prisiliesti prie kompiuterinių žaidimų kūrybos proceso. Prieš tai juos išbandę, vėliau vaikai programuos savo žaidimų versijas. Taip pat, žinoma, vaikai aktyviai leis laiką lauke - žais komandinius žaidimus, sportuos bei sveikai maitinsis!

 • Ką mergaitės daro Mergaičių robotikos stovykloje?

  Programa, įkvepianti kurti, pasitelkiant modernias technologijas. Išskirtinai mergaitėms paruošta programa į visumą sujungs technologijas, draugystę, socialinius įgūdžius ir programavimo pagrindus. Dideles idėjas įgyvendinsime kartu su mergaitėms gerai pažįstamomis Lego Friends herojėmis ir spalvingomis bei išmaniomis detalėmis.

  Nesvarbu ar jūsų mergaitė jau bandė robotiką, o gal yra rožinių fėjų fanė - Robotikos akademijos stovykla įkvėps kurti ir išrasti. Naujų draugių apsuptyje padedant mokytojoms kiekviena mergaitė atras savo techninės kūrybos pusę, kuri atskleis naujų įgūdžių pasaulį.

 • Ką daryti, jeigu bus atnaujinti ribojimai, dėl kurių stovykla negalės įvykti?

  Tokiu atveju Jums bus pasiūlyta persikelti į vėlesnę pamainą arba persikelti į nuotolinę stovyklą, kurios metu Jūsų vaikui bus atsiųstas robotas ir organizuojami nuotoliniai prisijungimai su mokytoju, tokia paslauga kainuos 119 eur, jeigu Jūsų įmokėta suma bus didesnė, skirtumą grąžinsime.

  Jeigu pasiūlyti variantai Jūsų netenkins, tuomet grąžinsime Jums įmokėtus pingus.

 • Kaip mokytojai saugosi nuo galimybės užsikrėsti?

  Vasaros stovyklose dirbantys mokytojai laikosi Vyriausybės priimtos tvarkos, jie yra skiepyti arba reguliariai testuojasi.

 • Kaip prižiūrimos patalpos?

  Klasė, kurioje dirba vaikai, reguliariai vėdinama kas 2-3 valandas, paviršiai dezinfekuojami. Patalpos valomos kiekvieną dieną vaikams išėjus iš patalpų.

 • Kaip dezinfekuojama įranga?

  Kiekvieną dieną, po naudojimo įrangą nupurškiama dezinfekciniu skysčiu.

 • Papildomos nuolaidos

  Nuolaidos taip pat gali gali būti pritaikomos akcijos metu arba su nuolaidos kodu. Šias nuolaidas galite gauti sekdami mūsų naujienas Facebook arba prenumeruodami stovyklų naujienlaiškį. Apie akcijas iš anksto neinformuojame. 

  * Nuolaidos nėra sumuojamos.
  ** Nuolaidos nėra taikomos pusdienio stovykloms

 • Bronzinio lygio (5 eurų nuolaida)

  Bronzinio lygio (5 eurų nuolaida) suteikiama:

  Lankius Robotikos Akademijos būrelį vienus mokslo metus (yra atliktas bent vieno mėnesio užsakymas)

  arba

  Lankius bent 1 Robotikos Akademijos vasaros stovyklą.

  Nuolaida pritaikoma automatiškai (mokėjimo lange), prisijungus prie savo paskyros.

  * Nuolaidos nėra sumuojamos.
  ** Nuolaidos nėra taikomos pusdienio stovykloms

 • Apmokėjimas

  Atsiskaitymo žingsnyje dar kartą patikrinkite užsakymo informaciją. Būtinai perskaitykite sutarties sąlygas prieš uždėdami varnelę.

  Mokėjimui atlikti pasirinkite Jums patogų mokėjimo būdą. Pasirinkus Jums patogų mokėjimo būdą spauskite “Apmokėti”. Tik po atlikto apmokėjimo Jūsų registracija skaitoma baigta. Jeigu apmokėjimo neatliksite - į Jūsų vietą gali užsiregistruoti kiti klientai.

  Atlikus apmokėjimą būsite nukreipti į savo paskyrą, kurioje matysite visą Jums aktualią informaciją: pranešimus, sąskaitas, vaiko lankomumą, pakeisti paskyros arba vaiko duomenis.

 • Perkant dvi ir daugiau stovyklų

  Tuo pačiu metu perkant dvi ir daugiau stovyklų, antrai, trečiai ir sekančioms stovykloms taikoma 10€ nuolaida (nuolaida pritaikoma mokėjimo lange). Atsisakius vienos ar daugiau stovyklų – ši nuolaida dingsta ir reikia mokėti netesybas (skirtumą).

  * Nuolaidos nėra sumuojamos.
  ** Nuolaidos nėra taikomos pusdienio stovykloms

 • Auksinio lygio (15 eurų nuolaida)

  Auksinio lygio (15 eurų nuolaida) suteikiama:

  Lankius Robotikos akademijos būrelius trejus (ar daugiau) mokslo metus

  arba

  Lankius tris (ar daugiau) Robotikos Akademijos vasaros stovyklų

  arba

  Lankius dvi Robotikos Akademijos vasaros stovyklas ir būrelį 2018/2019 arba 2020-2021 mokslo metais.

  Nuolaida pritaikoma automatiškai (mokėjimo lange), prisijungus prie savo paskyros.

  * Nuolaidos nėra sumuojamos.
  ** Nuolaidos nėra taikomos pusdienio stovykloms

 • 2020 © VšĮ „Robotikos akademija“ | Visos teisės saugomos įstatymų | J. Jasinskio 16F, Vilnius, LT-03163 | info@robotikosakademija.lt | Įmonės kodas: 303015010
  chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram