Pasinaudoti nuolaidos kodu liko:

Robotikos Akademija
Pasinaudoti nuolaidos kodu liko:

Dažniausiai užduodami klausimai

 

 • Kaip gauti bronzinio lygio (5 eurų) nuolaidą?

  Bronzinio lygio (5 eurų nuolaida) suteikiama:

  Lankius Robotikos Akademijos būrelį vienus mokslo metus (yra atliktas bent vieno mėnesio užsakymas)

  arba

  Lankius bent 1 Robotikos Akademijos vasaros stovyklą.

  Nuolaida pritaikoma automatiškai (mokėjimo lange), prisijungus prie savo paskyros.

  * Nuolaidos nėra taikomos pusdienio stovykloms

 • Kaip gauti sidabrinio lygio (10 eurų) nuolaidą?

  Sidabrinio lygio (10 eurų nuolaida) suteikiama:

  Lankius Robotikos Akademijos būrelius dvejus mokslo metus

  arba

  Lankius dvi Robotikos Akademijos vasaros stovyklas

  arba

  Lankius stovyklą bet kuriais metais ir būrelį 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022 mokslo metais.

  Nuolaida pritaikoma automatiškai (mokėjimo lange), prisijungus prie savo paskyros.

  * Nuolaidos nėra taikomos pusdienio stovykloms

 • Kaip gauti auksinio lygio (15 eurų) nuolaidą?

  Auksinio lygio (15 eurų nuolaida) suteikiama:

  Lankius Robotikos akademijos būrelius trejus (ar daugiau) mokslo metus

  arba

  Lankius tris (ar daugiau) Robotikos Akademijos vasaros stovyklų

  arba

  Lankius dvi Robotikos Akademijos vasaros stovyklas ir būrelį 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022 mokslo metais.

  Nuolaida pritaikoma automatiškai (mokėjimo lange), prisijungus prie savo paskyros.

  * Nuolaidos nėra taikomos pusdienio stovykloms

 • Papildomos nuolaidos

  Nuolaidos taip pat gali būti pritaikomos akcijos metu arba su nuolaidos kodu. Šias nuolaidas galite gauti sekdami mūsų naujienas Facebook / Instagram arba prenumeruodami stovyklų naujienlaiškį. Apie akcijas iš anksto neinformuojame.

  * Nuolaidos nėra taikomos pusdienio stovykloms

 • Ar perkant dvi ir daugiau stovyklų yra taikoma nuolaida?

  Tuo pačiu metu perkant dvi ir daugiau stovyklų, antrai, trečiai ir sekančioms stovykloms taikoma 10€ nuolaida (nuolaida pritaikoma mokėjimo lange). Atsisakius vienos ar daugiau stovyklų – ši nuolaida dingsta ir reikia mokėti netesybas (skirtumą).

  * Nuolaidos nėra taikomos pusdienio stovykloms

 • Apmokėjimas

  Atsiskaitymo žingsnyje dar kartą patikrinkite užsakymo informaciją. Būtinai perskaitykite sutarties sąlygas prieš uždėdami varnelę.

  Mokėjimui atlikti pasirinkite Jums patogų mokėjimo būdą. Pasirinkus Jums patogų mokėjimo būdą spauskite “Apmokėti”. Tik po atlikto apmokėjimo Jūsų registracija skaitoma baigta. Jeigu apmokėjimo neatliksite - į Jūsų vietą gali užsiregistruoti kiti klientai.

  Atlikus apmokėjimą būsite nukreipti į savo paskyrą, kurioje matysite visą Jums aktualią informaciją: pranešimus, sąskaitas, vaiko lankomumą, pakeisti paskyros arba vaiko duomenis.

 • Stovyklos paieška

  Norėdami įsigyti Robotikos akademijos vasaros dienos stovyklą spauskite mygtuką “Registracija”.

  Geriausią stovyklą Jūsų vaikui padės surasti 4 paieškos laukeliai, pasirinkite stovyklą pagal Jums tinkamą miestą, amžiaus grupę, datą bei stovyklos temą.

  Pirmajame paieškos laukelyje įveskite ir pasirinkite miestą, kuriame norite įsigyti stovyklą.

  Antrajame paieškos laukelyje pasirinkite Jus dominančią amžiaus grupę (galite pasirinkti daugiau nei vieną amžiaus grupę). Pažymėjus Jus dominančią amžiaus grupę, paspauskite mygtuką “IEŠKOTI”.

  Trečiajame paieškos laukelyje pasirinkite mėnesį, kada norite lankyti stovyklą (galite pasirinkti daugiau nei vieną variantą), pažymėjus mėnesį, paspauskite mygtuką “IEŠKOTI”. Jeigu stovyklos mėnesis nėra svarbu, nepažymėjus mėnesio bus rodomi visi galimi variantai neatsižvelgiant į stovyklos datą.

  Ketvirtajame paieškos laukelyje pasirinkite pageidaujamą stovyklos temą (galite pasirinkti daugiau nei vieną stovyklos temą). Pažymėjus Jus dominančią stovyklos temą, paspauskite mygtuką “IEŠKOTI”.

  Pasirinkus Jums tinkantį stovyklos variantą arba paspaudus mygtuką “REGISTRUOTIS”, matysite papildomą informaciją apie pasirinktą stovyklą.

  Jeigu Jus tenkina pasirinktas variantas ir norite įsigyti pasirinktą stovyklą, paspauskite dešinėje esantį mygtuką raudoname fone “REGISTRUOTIS”, jeigu norite pasirinkti kitą stovyklą uždarykite atsidariusį langą (paspausdami X ) bei tęskite paiešką.

 • Kaip užregistruoti vaiką į stovyklą?
 • Užsakymo krepšelis

  Kai paspausite mygtuką “PATVIRTINTI IR EITI PRIE APMOKĖJIMO”, būsite nukreipti į savo krepšelį, kuriame matysite dar kartą stovyklos informaciją bei registruojamo vaiko duomenis. Jeigu norite, kad registruojant du ar daugiau vaikų būtų taikoma nuolaida, visi vaikai turi būti viename krepšelyje - vaikas pridedamas paspaudžiant mygtuką “Registruoti kitą vaiką”.

  Šiame žingsnyje galite redaguoti vaiko duomenis (pirmasis mygtukas), o jeigu suklydote rinkdamiesi stovyklą - galite klaidingą pasirinkimą pašalinti iš savo krepšelio (antrasis mygtukas).

  (1) (2)

  Jeigu peržiūrėjus krepšelį, pasirinktos stovyklų pamainos bei vaikų duomenys teisingi paspauskite mygtuką “Apmokėti” (SVARBU: registracija baigta tik atlikus apmokėjimą). 

 • Kiek grupėje bus vaikų?

  Grupėse maksimaliai būna iki 16 vaikų. 

 • Negalime dalyvauti stovykloje. Ar pinigai bus grąžinti?

  Pranešus miesto administracijai apie negalėjimą dalyvauti stovykloje el.paštu prieš 5 kalendorinių dienų iki jos pradžios, galite persikelti stovyklos lankymą į kitą datą, pasirinkti kitą stovyklos tipą arba susigrąžinti sumokėtus pinigus.

  Jei apie neatvykimą į stovyklą yra pranešama vėliau, taip pat ir ligos atvejais, vienos dienos mokesčio suma nėra grąžinama ar perkeliama į kitą pamainą, kadangi ši suma yra skirta padengti iš anksto užsakomoms paslaugoms. Likusi suma grąžinama parašius prašymą per Robotikos akademijos vidinę sistemą. Nepranešus apie neatvykimą į stovyklą, pinigai už pamainą/dieną nėra grąžinami.

 • Prisijungimas/Registracija

  Jeigu esate lankę Robotikos akademijos užsiėmimus ar stovyklas, bet turite susikūrę paskyrą, iš naujo registruotis nereikia. Prisijungus prie turimos paskyros automatiškai bus taikomos lojalumo nuolaidos.

  Jeigu dar nesate lankę Robotikos akademijos užsiėmimų ar stovyklų, bei neturite susikūrę paskyros - būtina užsiregistruoti suvedant nurodytus duomenis (SVARBU: kuriant paskyrą vedami duomenys asmens, kuris registruos vaiką į stovyklą bei su kuriuo galima bus susisiekti svarbiais klausimais).  

 • Atmintinė tėvams - pasiruošimas stovyklai

  Nepamirškite:

  • Papusryčiauti;
  • Kepurės nuo saulės;
  • Šiltesnio drabužio, jeigu lauke būtų vėsiau;
  • Patogios avalynės persiauti viduje arba vaikščioti gali basomis;
  • Gertuvės;
  • Apsaugos nuo saulės (kremo arba laisvos palaidinės ilgomis rankovėmis);
  • Ypatingai mažiesiems stovyklautojams, rekomenduojame turėti antrą komplektą rūbų persirengimui;
  • Geros nuotaikos.
 • Ar reikia atsinešti maisto, gėrimų į stovyklą?

  Jei vaikas pageidauja tam tikro produkto - galite įdėti, jis galės jį valgyti maisto pertraukėlių metu. Jei nuspręsite įdėti vaikui maisto/gėrimų – turite būti užtikrinti, kad jie atitinka LRS higienos normas ir nėra greitai gendantys (karštam maistui pasirūpinkite termosu, nes vietoje jo pašildyti nebus galimybės).

 • Ar vaikai visą laiką bus patalpoje?

  Ne, tarp konstravimo ir problemų sprendimo vaikai bus vedami į lauką atlikti mankštos bei judesio žaidimų. Esant blogam orui – judesio žaidimus, mankštą darysime patalpose.

 • Ką daryti, jeigu bus atnaujinti ribojimai, dėl kurių stovykla negalės įvykti?

  Tokiu atveju Jums bus pasiūlyta persikelti į vėlesnę pamainą arba persikelti į nuotolinę stovyklą, kurios metu Jūsų vaikui bus atsiųstas robotas ir organizuojami nuotoliniai prisijungimai su mokytoju, tokia paslauga kainuos 129 eur, jeigu Jūsų įmokėta suma bus didesnė, skirtumą grąžinsime.

  Jeigu pasiūlyti variantai Jūsų netenkins, tuomet grąžinsime Jums įmokėtus pingus.

 • Ar vaikui prieš stovyklą reikės testuotis?

  Vadovausimės Vyriausybės priimta tvarka, jeigu gausime informaciją, kad reikalinga vaikams prieš atvykstant testuotis, informuosime Jus el. paštu.
  Stovyklos dalyvavimo metu, pasireiškus Covid-19 požymiams, privaloma apie simptomus pranešti miesto administracijai.

 • Kokio tipo yra robotikos stovykla? Ar vaikai liks nakvoti?

  Mūsų stovyklos yra dienos arba pusdienio. Dienos stovykla vyks darbo dienomis nuo 08:00 iki 17:00. Vaikai nakvoti neliks. Vilniuje ir Kaune vaikus galite atvesti 7:30, o pasiimti 17:30. Pusdienio stovykla vyks taip pat darbo dienomis, tik trumpiau, vaikus galite atvesti 8:30, o pasiimti iki 13:30.

 • Kaip mokytojai saugosi nuo galimybės užsikrėsti?

  Vasaros stovyklose dirbantys mokytojai laikosi Vyriausybės priimtos tvarkos, jie yra skiepyti arba reguliariai testuojasi.

 • Kaip prižiūrimos patalpos?

  Klasė, kurioje dirba vaikai, reguliariai vėdinama kas 2-3 valandas, paviršiai dezinfekuojami. Patalpos valomos kiekvieną dieną vaikams išėjus iš patalpų.

 • Kaip dezinfekuojama įranga?

  Kiekvieną dieną, po naudojimo įrangą nupurškiama dezinfekciniu skysčiu.

 • Ką vaikai veiks Penkių žaidimų visatų stovykloje?

  Šios stovyklos tikslas nėra žaisti žaidimus, šios stovyklos tikslas - išmokyti vaikus skaidyti bei grupuoti problemas, siekti tobulėti, priimti teisingus sprendimus, panaudoti visas gyvenimo situacijas kiek įmanoma palankiau, suburti komandą ir atrasti savo rolę joje. Penkių žaidimų visatų stovykloje vaikai mokysis iš jų mėgiamų žaidimų ir ugdys savo socialines ir emocines kompetencijas. Žinoma, kurs robotus pagal dienos temą, programuos. Žaidimui bus skiriama iki 1,5 val. per dieną mokytojo kontroliuojamoje aplinkoje, siekiant išsiaiškinti žaidimo mechaniką, kaip jis sukurtas, kokie apribojimai. Tuo pačiu žaidimų esmę imsime taikyti gyvenime.

 • Ar programa kartosis, jeigu lankėme tokiu pačiu pavadinimu stovyklą anksčiau?

  Priklausomai nuo amžiaus grupių galime pasiūlyti po 2-4 stovyklų temas. Stovyklų programos yra atnaujinamos, bet pagrindinė istorija išlieka tokia pati

 • Kokiuose miestuose vyks robotikos stovykla?

  Stovyklos vyksta daugiu nei 50 Lietuvos miestų ir miestelių, kviečiame ieškoti artimiausio miesto registracijoje, paieškos laukelyje veskite miestą, jeigu tokio nerandate, vadinasi nurodytame neorganizuojame stovyklų: https://stovyklos.robotikosakademija.lt/registracija/

 • Kaip bus pasirūpinta vaikų mityba?

  Į dienos stovyklos kainą įskaičiuoti karšti pietūs (sriuba, karštas patiekalas, daržovės) bei 2 užkandžiai (vaisiai, daržovių lazdelės, trapučiai, jogurtas) su gaiviaisiais gėrimais visose stovyklose. Meniu sudaromas pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos normas ir rekomendacijas vaikų mitybai.
  Į pusdienio stovyklos kainą įskaičiuotos 2 užkandžių pertraukėlės. Rekomenduojame, kad į šią stovyklas vaikas ateitų pavalgęs pusryčius.

 • Ką vaikai veiks Programavimo ir žaidimų stovykloje?

  Didžiausia mūsų naujiena - sustiprintas programavimas. Šioje stovykloje daugiausiai dėmesio skirsime būtent programavimui bei interaktyvioms užduotims. Stovyklos metu vaikai turės galimybę prisiliesti prie kompiuterinių žaidimų kūrybos proceso. Prieš tai juos išbandę, vėliau vaikai programuos savo žaidimų versijas. Taip pat, žinoma, vaikai aktyviai leis laiką lauke - žais komandinius žaidimus, sportuos bei sveikai maitinsis!

 • Ar reikia atsinešti savo LEGO konstruktorius, kompiuterius?

  Ne, visa stovyklai reikiama įranga bus pateikta.

 • Kiek suaugusiųjų prižiūri vaikus?

  Visose stovyklose vienam mokytojui teks iki 9 vaikų. Esant 9 ir daugiau vaikų – su vaikais dirba 2 mokytojai, kad būtų užtikrintas asmeninis dėmesys ir pagalba.

 • Kokio amžiaus vaikai gali dalyvauti robotikos stovykloje?

  Programos paruoštos 4-14 m. vaikams, tačiau ne visos amžiaus grupės vyksta visuose miestuose. Visos pamainos yra suskirstytos į 4 amžiaus grupes. Amžiaus grupę pasirinkite pagal tai, kokią klasę vaikas lankys nuo rugsėjo. Kai kuriuose miestuose gali vykti ne visos amžiaus grupės ir ne visos temos.

 • Ką vaikai veiks Penkių įpročių stovykloje?

  Įpročiai, kuriuos įdiegus įmanoma tapti net ir kosmonautais! Per 5 stovyklos dienas susipažinsime su 5 naudingais gyvenimo gerinimo įpročiais, kuriuos vaikas parsineš namo ir toliau skatinant galės įvaldyti visam gyvenimui. Norime, kad tėveliai ir vaikai pajustų gerų įpročių teikiamą naudą ir tai, kaip svarbu juos įdiegti kuo anksčiau.

  Kasdien skirsime dėmesį naujo įpročio įvedimui ir lavinimui: 

  1. Laiko valdymas - planuoju savo laiką
  2. Meilė mokymuisi - ieškau patinkančio mokymosi būdo
  3. Sportas - aktyviai leidžiu laiką
  4. Meditacija - mokausi susikaupti ir atsipalaiduoti
  5. Kūrybiškumas - nebijau būti kitoks
 • Ką mergaitės daro Mergaičių robotikos stovykloje?

  Programa, įkvepianti kurti, pasitelkiant modernias technologijas. Išskirtinai mergaitėms paruošta programa į visumą sujungs technologijas, draugystę, socialinius įgūdžius ir programavimo pagrindus. Dideles idėjas įgyvendinsime kartu su mergaitėms gerai pažįstamomis Lego Friends herojėmis ir spalvingomis bei išmaniomis detalėmis.

  Nesvarbu ar jūsų mergaitė jau bandė robotiką, o gal yra rožinių fėjų fanė - Robotikos akademijos stovykla įkvėps kurti ir išrasti. Naujų draugių apsuptyje padedant mokytojoms kiekviena mergaitė atras savo techninės kūrybos pusę, kuri atskleis naujų įgūdžių pasaulį.

 • Ką vaikai veiks Penkių pasaulių gelbėjimo stovykloje?

  Misija, padėsianti išspręsti Žemės planetos problemas. 5 unikalūs pasauliai, 5 dienos kupinos nepatirtų nuotykių. Stovyklos užduotys nukelia vaiką į paslaptingą robotikos, inžinerijos, logikos ir programavimo pasaulį, kuriame spręsdamas užduotis vaikas visapusiškai tobulės. Kiekvienas pasaulis skirtas atskirų sričių gilinimui, tad per penkias stovyklos dienas Jūsų vaikas įgis naujų gabumų ir žinių.

  Vykdydami misijas vaikai atliks įdomiausius mokslinius eksperimentus, interaktyvias užduotis. Taip pat kasdien aktyviai leis laiką lauke - žais komandinius žaidimus, sportuos bei sveikai maitinsis!

  Rekomenduojame pradėti nuo šios stovyklos, jei vaikas dar nėra bandęs robotikos, tai lyg įvadas į kitas stovyklas.

 • Ar galiu pasiimti vaiką anksčiau, nei baigiasi stovykla?

  Jūs galite pasiimti vaiką anksčiau, tačiau apie tai privalote informuoti atsakingą asmenį grupėje. Pinigai už praleistą dieną ar dalį dienos nėra grąžinami.

 • Kiek dienų truks stovykla?

  Stovykla truks 5 darbo dienas – nuo pirmadienio iki penktadienio. Kai kurios pamainos, kai pasitaiko šventinės dienos (birželio 24, liepos 6 d.) bus trumpesnės. Tai atsispindės ir kainoje.

 • Ką daryti, jei vaikas susirgo prieš stovyklą?

  Nedelsiant informuokite administraciją kontaktais, nurodytais mūsų internetiniame puslapyje.

  Jūs galėsite pasirinkti kitą stovyklos pamainos datą arba susigrąžinti 80% mokesčio sumos.

2020 © VšĮ „Robotikos akademija“ | Visos teisės saugomos įstatymų | Kęstučio g. 47, Vilnius, LT-08124 | [email protected] | Įmonės kodas: 303015010
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram