Detaliai į šį klausimą atsakėme čia

Tai – dienos stovykla. Ji vyks darbo dienomis nuo 8 iki 17:00. Vaikai nakvoti neliks. Vilniuje ir Kaune vaikus galite atvesti 7:30, o pasiimti 17:30. Palangoje ir Pasvalyje stovykla yra 5 valandų ir vyks 9:00-14:00 val.

Stovykla truks 5 darbo dienas – nuo pirmadienio iki penktadienio. Kai kurios pamainos, kai išpuola šventinės dienos (birželio 24, rugpjūčio 15 d.) bus trumpesnės. Tai atsispindės ir kainoje.

Visų stovyklų programa yra atnaujinta, pakeistos užduotys, tad vaikui bus įdomu ir šiais metais. Be to būsimiems antrokams-penktokams turime visiškai naują Penkių žaidimų stovyklą. Apie ją paskaityti galite Čia ->

Į stovyklos kainą įskaičiuoti vieni karšti pietūs bei užkandžiai su gaiviaisiais gėrimais visose stovyklose, išskyrus Vilniaus 5 pasaulių Basic už 99€ bei Palangos ir Pasvalio. Šiose stovyklose bus teikiamas tik užkandis (obuolys, bananas, jogurtas, trapučiai) ir geriamasis vanduo.

Visose stovyklose pasirūpinta vaiko pietumis, išskyrus Vilniaus 99€ penkių pasaulių stovykloje, Palangoje ir Pasvalyje. Visose stovyklose bus pateikiamas lengvas užkandis (obuolys, bananas jogurtas, trapučiai) ir geriamasis vanduo. Jei vaikas labai pageidauja tam tikro produkto - galite įdėti, jis galės jį valgyti maisto pertraukėlių metu. Jei nuspręsite įdėti vaikui maisto/gėrimų – turite būti užtikrinti, kad jie atitinka LRS higienos normas ir nėra greitai gendantys (karštam maistui pasirūpinkite termosu, nes vietoje jo pašildyti nebus galimybės).

Grupėse bus ne daugiau nei 14 vaikų. Darželinukų amžiaus grupėje iki 10 vaikų. Būsimų nulinukų ir būsimų pirmokų iki 12 vaikų. Vyresnio amžiaus grupėse – iki 14 vaikų. Vilniaus stovykloje Penki pasauliai Basic – iki 22 vaikų.

Visose stovyklose, išskyrus Vilniuje vyksiančioje Penkių Pasauliai Basic už 99€, vienam mokytojui teks iki 7 vaikų. Esant 8 ir daugiau vaikų – su vaikais dirbs 2 mokytojai, kad būtų užtikrintas asmeninis dėmesys ir pagalba. Stovykloje už 99€ Vilniuje su vaikų grupe dirbs 2 mokytojai.

Ne, visa stovyklai reikiama įranga bus pateikta.

Ne, tarp konstravimo ir problemų sprendimo vaikai bus vedami į lauką atlikti mankštos bei judesio žaidimų. Esant blogam orui – judesio žaidimus, mankštą darysime patalpose.

Jūs galite pasiimti vaiką anksčiau, tačiau apie tai privalote informuoti atsakingą asmenį grupėje. Pinigai už praleistą dieną ar dalį dienos nėra grąžinami.

Nedelsiant informuokite atsakingą už stovyklą asmenį. Jei turite ligos lapelį jūs galite pasirinkti kitą artimiausią jums tinkamą datą arba susigrąžinti pinigus už stovyklą, jei neliko Jūsų vaiko amžiui tinkamų pamainų.

Jei data, kuria sumokėjote už stovyklą, nebegalite dalyvauti – Jūs galite pakeisti datą susisiekę su mūsų administracija. Pranešus apie negalėjimą dalyvauti (savo miesto telefonu arba el. paštu) stovykloje prieš 10 kalendorinių dienų iki jos pradžios, mokestis už Stovyklą gali būti grąžinamas, parašius laisvos formos prašymą nurodant priežastį ir atsiuntus savo miesto el. paštu. Klientas šiuo atveju gali neatsiimti pinigų ir pasirinkti apmokėjimą už būrelį arba kitą tinkamą pamainos laiką. Jei apie neatvykimą į Stovyklą yra pranešama likus mažiau nei 10 kalendorinių dienų – 30% mokesčio sumos nėra grąžinama, kadangi Klientas supranta, jog ši suma yra skirta padengti iš anksto užsakomoms paslaugoms. Likusi suma grąžinama parašius laisvos formos prašymą. Nepranešus apie neatvykimą į Stovyklą, pinigai už pamainą nėra grąžinami.

Taip, nuolaidos yra taikomos. Sąlygas skaitykite skiltyje „Nuolaidos“.

Penkių pasaulių basic stovykla yra puikus pasirinkimas, jei norite šiek tiek sutaupyti ir užtikrinti vaikui turiningą laisvalaikį visą dieną. Programa Basic stovykloje nesiskiria nuo įprastos stovyklos. Esminiai skirtumai: Basic stovykloje susirinks didesnis stovyklautojų skaičius ir jie dirbs dviese prie vieno roboto – visai kaip būreliuose! Šioje stovykloje taip pat nėra pietų, tad turėsite juos įdėti patys. Taip pat šioje stovykloje neįvyks papildoma edukacija apie dirbtinį intelektą. Ši pamaina skirta tik vyresnio amžiaus vaikams - t.y. turime grupes tik nuo būsimų antrokų.

 

 

5 pasaulių stovykla

5 pasaulių stovykla Basic (tik Vilniuje)

Galimas atvedimo ir pasiėmimo laikas

7:30-17:30

7:30-17:30

Programa vyksta

9:00-16:30

9:00-16:30

Kiek vaikų dirbs su vienu robotu?

1 (individualus darbas)

2 (darbas porose)

Maksimalus vaikų skaičius grupėje

14 (priklauso nuo amžiaus)

22

Maitinimas

Karšti pietūs ir 2 lengvi užkandžiai

Tik 2 lengvi užkandžiai

Dirbtinio intelekto edukacija

Yra

Nėra

Amžiaus grupės

Darželinukai

Būsimi nulinukai ir būsimi pirmokai

Būsimi antrokai ir būsimi trečiokai

Būsimi ketvirtokai ir vyresni

Būsimi antrokai ir būsimi trečiokai

Būsimi ketvirtokai ir vyresni

Trukmė

5 darbo dienos be nakvynės

5 darbo dienos be nakvynės

Kaina

199€

99€

Penkių pasaulių stovykloje vaikai nusikels į fantastinį nuotykių pasaulį, kuriame kiekvieną dieną ieškos naujo kristalo, susigrums su blogiečiais ir sieks išgelbėti pasaulį. Kurdami robotus, spręsdami logines užduotis, programuodami įgis naujų žinių, susiras naujų draugų ir puikiai leis laiką. Penkių žaidimų stovykloje vaikai mokysis iš jų mėgiamų žaidimų (Minecraft, Fortnite, Clash Royal, Asphalt 9, Arena of Valor) ir ugdys savo socialines ir emocines kompetencijas. Žinoma, kurs robotus pagal dienos temą, programuos. Žaidimui bus skiriama iki 1,5 val. per dieną mokytojo kontroliuojamoje aplinkoje, siekiant išsiaiškinti žaidimo mechaniką, kaip jis sukurtas, kokie apribojimai. Tuo pačiu žaidimų esmę imsime taikyti gyvenime. Pavyzdžiui, Minecraft žaidimas yra išgyvenimo tipo. Jame reikia atlikti užduotis ir tik tada gali pakilti į kitą lygį. Gyvenimą imsime vertinti kaip žaidimą: kiekviena užduotis gali būti „questas“: susitvarkyti kambarį, išnešti šiukšles. Už jas gaunamas apdovanojimas – mamos ar tėčio šypsena!

Stovykla vyks visuose 10-yje miestų (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mažeikiuose, Palangoje, Pasvalyje, Plungėje. Pasvalyje ir Palangoje pamainos vyks nuo 9 iki 14 valandos, kituose miestuose – pilną darbo dieną.). Susipažinkite su programa Čia ->

Dienos stovykla trunkanti penkias darbo dienas nuo 8 ryto iki 17 val. vakaro. Čia vaikai kuria robotus, mokosi programuoti (nuo 7 m.), žaidžia lauke, susiranda naujų draugų. Visą stovyklos laiką juos lydi edukacinė įtraukianti istorija, kuri padeda mokytis ir pažinti pasaulį bei robotikos subtilybes. Darželinukai bei būsimi nulinukai ir būsimi pirmokai dirba su LEGO Education WeDo 1.0 rinkiniais. Gilinasi į logines sekas, daugiau žaidžia, juda, įgyvendina kūrybinius sprendimus. Būsimi antrokai ir būsimi trečiokai dirba su LEGO Education WeDo 2.0 rinkiniais. Programuoja, kuria kelių lygių programavimo eilutes, išmanias robotizuotas konstrukcijas. Būsimi ketvirtokai ir vyresni dirba su LEGO Education Mindstorms EV3 rinkiniais. Daugiau jutiklių ir sudėtingų programavimo užduočių. Sudėtingos konstrukcijos, individualūs ir komandiniai sprendimai.
Rekomenduojame pradėti nuo šios stovyklos, jei vaikas dar nėra bandęs robotikos, tai lyg įvadas į kitas stovyklas. Susipažinkite su programa Čia ->

Visų pirma vaiką į šią stovyklą leisti verta todėl, kad čia Jūsų vaikas puikiai praleis laiką, kurs robotus ir ugdys socialines kompetencijas. Robotikos Akademijoje mes sakome: įprasmink žaidimus! Susipažinkite su kiekvieno žaidimo moralu ir nauda.

1 dienos moralas (Minecraft): tam, kad išgyventume, svarbiausia yra turėti ir įgauti reikalingus įrankius ir žinias. Dideles problemas reikia suskaldyti į mažesnes, nes tik tada jas sėkmingai išspręsime. Tai leis lengviau susidoroti su visai užgriuvusiais netikėtumais gyvenime.

2 dienos moralas (Fortnite): gyvenime kaip ir žaidime, laimi tie, kurie drąsiai priima sprendimus ir neša už juos atsakomybę. Ar tai būtų kokį ginklą naudoti žaidime, ar į kurią kryptį bėgti, taip ir gyvenime, kasdien vaikas turi rinktis: padaryti namų darbus ar drybsoti prie televizoriaus, valgyti daržoves arba saldumynus. Būk taiklus ne tik šūviuose, bet ir teisingų sprendimų priėmimuose.

3 dienos moralas (Clash Royale): svarbu išmokti žaisti geriausiai, su tokiomis kortomis, kokias gavai. Pasaulis tave vertina ne už tai, kiek nežinojai, negalėjai ar nemokėjai. Ne už tai kas tau pasisekė ar nepasisekė, o už tai, kaip išsprendei situaciją, pagal turimas galimybes. Mokomės įvertinti visą vaizdą ir tada ieškoti sprendimo, nepasiduoti akimirkos emocijai.

4 dienos moralas (Asphalt 9): visada varžykis prieš dabarties save. Visad yra būdas kaip tą patį dalyką padaryti greičiau, efektyviau, kūrybiškiau. Nesivaržyk prieš kitus, varžykis prieš save, kad po kiekvienos dienos, būtum 1 procentu geresnis nei buvai vakar. Skatiname suprasti tobulėjimo, mokymosi prasmę ir naudą.

5 dienos moralas (Arena of Valor): svarbiausia gyvenime atrasti, kas patinka ir labiausiai tinka. Atrasti savo vietą komandoje ir išlaikyti balansą. Vienas niekada visko nemokėsi, todėl išmok suburti teisingą komandą ir judėkite visi ta pačia linkme. Nesvarbu, tai komanda žaidime, mokyklos grupiniame darbe ar šeima.

Visose stovyklose bus judesio žaidimai, mankšta lauke, robotų konstravimas ir programavimas. Stovykla skirta vaikams nuo 7 metų. Susipažinkite su programa Čia ->

Pamainos vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Būsimiems ketvirtokams ir penktokams planuojama pamaina Alytuje. Susipažinkite su programa Čia ->

Mergaičių robotikos stovyklos pamainos vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir Plungėje. Susipažinkite su programa Čia ->

Mergaičių robotikos stovykloje mergaitės keliaus po nuostabų LEGO Friends pasaulį, kuriame iškyla įvairių problemų ir jas išspręsti galima tik robotų pagalba. Mokome mergaites inžinerinio mąstymo pagrindų, o tam puikiai tinka 7-10 metų amžiaus grupė. Robotų konstrukcijos yra tokios pačios kaip ir Penkių pasaulių robotikos stovykloje, tad programa nėra palengvinta. Pakeistas tik turinys, priėjimas prie problemos sprendimo. Susipažinkite su programa Čia ->

Programos paruoštos 4-14 m. vaikams, tačiau ne visos amžiaus grupės vyksta visuose miestuose. Visos pamainos yra suskirstytos į 4 amžiaus grupes. Amžiaus grupę pasirinkite pagal tai, kokią klasę vaikas lankys nuo rugsėjo. Pateikiame orientacinę amžiaus grupių lentelę ir kokias pamainas galima rinktis. Kai kuriuose miestuose gali vykti ne visos amžiaus grupės ir ne visos temos.

 

 

5 pasaulių

5 pasaulių basic

5 žaidimų

Mergaičių

Darželinukai, 4-6 m.

Yra

Nėra

Nėra

Nėra

Būsimi nulinukai ir būsimi pirmokai (6-7 m.)

Yra

Nėra

Nėra

Nėra

Būsimi antrokai ir būsimi trečiokai (7-9 m.)

Yra

Yra

Yra

Yra. Rekomenduojama 7-10 m. mergaitėms

Būsimi ketvirtokai ir penktokai (9-12 m.)

Yra

Yra

Yra

Yra. Rekomenduojama 7-10 m. mergaitėms

Būsimi šeštokai ir vyresni

Yra

Nėra

Nėra

NėraVilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mažeikiuose, Palangoje, Pasvalyje, Plungėje. Pasvalyje ir Palangoje pamainos vyks nuo 9 iki 14 valandos, kituose miestuose – pilną darbo dieną.
VšĮ „Robotikos akademija“ | J. Jasinskio 16F, Vilnius, LT-01112 | info@robotikosakademija.lt | Įmonės kodas: 303015010